Brokenmotors

• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?

E-TUNERS in broken motors.eu
(1 viewing) (1) Guest
gr-E-TUNERS
Go to bottomPage: 1
TOPIC: E-TUNERS in broken motors.eu
E-TUNERS in broken motors.eu 8 Years ago  
E-TUNERS TUNING in broken motors.eu
.
BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS, BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,
masteradmin

Last Edit: 2013/11/18 16:16 By .
The administrator has disabled public write access.

E-TUNERS GOLF 5 GTI K04 SET UP in broken motors.eu 8 Years ago  
e-tuners tuning in broken motor.eu
E-TUNERS GOLF5 GTI K04 SET UP MOTER BROKEN
.
ΟΛΑ ΤΑ POST ΜΕΤΑΦEΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ FORUM.
Αυτο το βρηκα στο GTC CLUB...
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 22, 2010 10:29 pm
maik_mastrog
ΜΟΤΕΡ TFSI ΕΣΠΑΣΕ ΜΕ
Κ04 ΚΑΙ
MΠEK RS4 ΓIATI???
από rabbit »
Tετ Απρ 21, 2010 12:10 am

Μετά από 25 μέρες απο το συμβάν που συνέβη νομίζω οτι ειναι καιρός να μάθετε πως έχουν τα πράγματα
Ειμαι κατοχος ενός VW GTI K03 setup με όλα τα περιφερικά που παίρνει {v-flow-76/70 εξατμιση-ic απο s3}
Το αμάξι δούλευε μια χαρά ειχε βγάλει 285 σε maha και 42,5 κιλά ροπή και με λιγα χιλιόμετρα {63000}
Ήρθε λοιπόν ο καιρός για αναβάθμιση
το επόμενο λογικό βήμα ήταν s3 sεtup έβαλα αυτά που χρειάζεται K04 turbo,τρομπα apr,και μπεκ rs4.
ολα καινούρια εκτος την τουρμπίνα που ειχε λίγα χιλιόμετρα.
Ο εγκέφαλος οπως και την προηγούμενη φορά{κ03} εσταλη στην αθηνα για αναπρογραμματισμο.
μετα απο τηλεφωνική επικοινωνία με τον προγραμματιστη μου {e-tuners} πρότεινε τα μπεκ rs4 και οτι δεν θα ειχε κανένα πρόβλημα.
τον ειχα ρωτήσει βεβαία και αν χρειαζόταν και μπιέλες η αν μου πρότεινε κάτι άλλο για να ήμαστε ποιο ασφαλείς και μου είπε κατηγορηματικά όχι!
μετά απο συνεχείς ερωτήσεις μου για το προγραμματισμό του πρότεινα να παω στην Αθήνα το αμαξι για να ελεχθει καλύτερα για τον προγραμματισμό, πάντα μου έλεγε οτι ειναι ακριβώς το ιδιο πραγμα με το να τον στείλω επάνω το εγκέφαλο και έτσι τον έστειλα.
Το αυτοκίνητο τέλειωσε απο το μηχανικό τσεκαρίστηκε μπήκε ο εγκέφαλος επάνω και ηταν έτοιμο.
Βγαινουμε στο δρομο για δόκιμη με ενα φιλο μου μεσα
Βλέπουμε αμέσως οτι το αυτοκινητο απο τις 3500 μεχρι της 5000 περίπου δεν δούλευε σωστα έκανε συνεχεία διακοπές και αναβόσβηνε το λαμπάκι του κινητήρα για μερικα δευτερόλεπτα ,και μετα έσβηνε και γιαυτο το λόγο δεν το πιέσαμε να πάει και παραπάνω στροφές, ποτε δε πέρασε το στροφόμετρο τις 5,800 .
αυτό μου το ειχε πει ότι θα συνέβαινε ο κριτωνας μέχρι να διαβάσει ο εγκέφαλος.

Ο φιλος μου διπλά εχει ακριβώς το ίδιο αμάξι
{TFSI AXX} με το ίδιο setup εκτός απο πρόγραμμα και μπεκ s3{δουλεύει 2,1 over} και μου ειπε ότι το ιδιο έκανε και το δικό του αμάξι στην αρχή.
μετά απο 15 περίπου χιλιόμετρα και ενω πηγαίναμε με 100-120 χιλιόμετρα και παρακολουθώντας και οι δυο το μπαρομετρο να δουμε τη πίεση δουλεύει{λογικό μετά από τετοια μετατροπή} δεν σήκωσε σε καμία περίπτωση πάνω απο 1,80 πίεση οβερ και αυτό στις μεσαίες και μετα ΣΠΑΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ!!
Μόλις έσπασε το μοτέρ τα λάδια έπεσαν πάνω στα λάστιχα και το αυτοκίνητο ήταν ανεξέλεγκτο και σύγχρονος πήραν φωτιά τα λάδια!
Ήταν μια κατάσταση απίστευτη αν μπορείτε να καταλαβετε!απο τους καθρέπτες βλέπαμε μια φωτιά τεραστια να βγαινει απο πισω τρελαθήκαμε!
Τελικά το σταματήσαμε στην ακρη ευτυχώς δεν τρεχαμε{100-120χιλ.} και η φωτιά έσβησε!
Υπήρχε μια μικρή εστια μέσα στο κινητήρα αλλά ανοίξαμε το καπό και την σβήσαμε με ένα πυροσβεστήρα!
αμέσως περνώ το κριτωνα τηλ και μου λέει οτι μάλλον έσπασε μπιέλα και του λέω για ποιο λόγο και μου λεει λόγο ροπής
Οταν φτάσαμε στο συνεργείο ξανα τηλεφωνηθήκαμε και μου ειπε να ελέγξω καποια πραγματα μεσα σε αυτά ήταν και τα σωληνάκια στη τουρμπινα επάνω { ν75 κ.α} για τυχόν κόψιμο ,είμαστε εκεινη τη στιγμη 4 άτομα πάνω απο το αμαξι μαζι και ο μηχανικός και τα ελέγξαμε και όλα ήταν εντάξει!!
Τα ξαναελέγξαμε και τις επόμενες μερες και παλι ήταν οκ!
μετά απο τηλ με το κριτωνα μου είπε οτι θα ερθει να δει το αμαξι
περιμενα 20 μερες περιπου και τελικα ηρθαν το ειδαν το φωτογράφισαν και καποια στιγμη ειδαν τη ν75 σπασμενη και οπως μου ειχε πει ήδη ο μηχανικός του έσπασε όταν έλυνε το μοτέρ για να το δουμε.
Οταν επέμενα ποιανού ευθύνη ειναι ολο αυτό αυτοί μου έλεγαν συνέχεια οτι δεν ειναι mtm που δινης 9000ευρω για την ιδια βελτίωση για να υπαρχει εγγύηση απο αυτους!απο το τηλ βέβαια πριν ερθουν μου έλεγαν αλλα!!
Η ζημια θα παει μερικά χιλιαρικα ευρω διοτι υπάρχουν και καμένα κομμάτια {προφιλακτιρας,κολοφαναρα,αεροτομη,καπω πισω,μασουπιε στο πλαι}+μοτερ και οτι άλλο χρειαστεί!!
Στο τέλος βεβαία δεν απαντούσαν ούτε στα τηλέφωνα {after sales υποστήριξη!!!}
Αυτα τα ωραία συμβαίνουν στην Ελλάδα οταν κάποιοι εκμεταλλεύονται το πάθος μας με τα αμάξια μας και ξεχνούν οτι πάνω απο ολα ειναι η ασφάλεια μας. Εκτός λοιπον από την ωραια θεωρία τους υπάρχουν και οι άνθρωποι που οδηγούν αυτα που προγραμματίζουν!!
Σε αυτο το περιστατικό μπορεί να ηταν ο καθένας σας και στο τέλος ήμασταν και τυχεροί που τα πράγματα δεν ήταν χειρότερα!!

Θα ήθελα την γνώμη σας για το τι μπορεί να φταίει είτε σαν επαγγελματίες είτε σαν απλοί χρήστες
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

....ADMINISTRATOR
ΧΑΛΙΑ ΧΟΝΤΡΑ ΧΑΛΙΑ.

.
BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS, BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,BROKEN MOTORS,
administrator

Last Edit: 2011/12/25 12:32 By .

Απ VW GOLF 5 1.4 TSI SAFE MODS in broken motors 8 Years ago  
e-tuners tuning in broken motors.eu
ΟΛΑ ΤΑ POST ΜΕΤΑΦΟΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ FORUM.
E TUNERS απο VW CLUB GR
VW GOLF 5 1.4 TSI SAFE MODS
FANIS-TSI- VWClub Member
•Μοντέλο:Golf5 Δημοσιεύθηκε 24 November 2009 - 22:02:24
.
-Κριτωνα κ η υπομονη εχει τα ορια της, δλδ πόσες ωρες χρειαζεσαι για να φτιαξεις ενα προγραμμα σενα αμαξι?
Και αυτη η πιπιλα ολα τα αμαξια ειναι διαφορετικα δεν γίνεται!!!Περνας δλδ ενα λογισμικο κ μετα κανεις το σταυρο σου για τα αλογα κ αν θα σου εχει κοψιματα...δλδ οι εταιριες που συνεργαζονται με αντιπροσωπειες...τι θα σου ελεγε ο Φιλοσιδης-Παζαροπουλος κτλ οτι το αμαξι σου ειναι απο 190 εως 220...καπου εκει μεσα (αυτη ακριβως τη αποκλυση δινεις εσυ)
Και ναι μου ειπες σου περναω τη ρυθμιση του gt κ μετα μια ρυθμιση ακομα πιο γρηγορη κ πραγματι στον κοφτη εχει μεγαλυτερη πίεση...ελα ομως που παει το ίδιο....εσυ θα μου πεις πως το καταφερες... μαμα εχω τελικη 220 κ με μεγαλυτερη πιεση στο μπαρομετρο παλι 220 εχω!!!
-Επισης σου ειπα το πρωτο που με νοιαζει ειναι να μην κανει κοψιματα ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΔΛΔ Καλως ή κακως δεν γίνετε να οδηγας ενα αμαξι κ πρεπει να σκεφτεσαι πως θα το οδηγησεις για να μην μηνεις...Κ για οσους δεν καταλαβαινουν τι σημαινει SM ,σε μια προσπεραση στην εθνικη με 6η σε αντιθετο ρευμα,ξαφνικα μενεις κ πεφτουν οι στροφες χωρις να μπορεις να κανεις τπτ...δλδ σκοτωθηκες τοσο απλα!
Ειναι ντροπη να κυκλοφορουν αμαξια με αυτες τις ρυμισεις (και να θεωρειται κ φυσιολογικο απο καποιους)Και νομιζω δεν χρειαζεται να σχολιασω το σχολιο του Στελλιου ''ε!μην ανοιγεις απο χαμηλα την 6η!!!''
-Και για το ''δημοσια'' εσυ μου ελεγες να γραφω στο club ...αλλα τι να γραψω για κατι που ηταν στη μέση...τωρα που ολοκληρωθηκε γραφω τη γνωμη μου!!!Ξερεις νομιζω καλα ποσο προσεκτικος ειμαι στα λογια μου...κ ποσο γενικα ήρεμος ειμαι!!!
-Κια για το stage 3 που ειναι πιο ευκολο (για σενα) εδω δεν μπορω να σεμπιστευτω στο st.1 θα σε εμπιστευτω στο st.3????? Και να μπω σε μια πατεντα που μονο εσυ κ ο Κων/νος ουσιαστικα ξέρετε κ κανετε!!!Δλδ να παντρευτω προγραμματιστη κ μηχανικο...και αν δεν δουλεψει τι κανω ξαναβγαζω τη τρομπα κ τρεχω....
-Και για όσους ετοιμαζονται να με 'φανε' υπερ των e-tuners....κ γω ακριβως σαν εσας ειμαι...πληρωσα ενα προιον και μου υποσχεθηκαν πάνω απο 200 άλογα!!!!!!!Κανεις δεν μου μίλησε για safe mode,κανεις δεν μου μίλησε οτι μετα απο 1χρονο ακομα θα τρεχω για ρυθμισεις και κανεις δεν μου ειπε για 190- (ναι ακομα κ τα 10 με 15 αλογα ειναι θεμα πως να το κανουμε?!)

.
administrator

Last Edit: 2014/01/19 11:21 By .

Απ:E-TUNERS GOLF 5 1.4 TSI 140 BROKEN MOTOR 8 Years ago  
.
από νικος tsi project » 01 Φεβ 2011, 14:27
.απο SCIROCCOCLUB.GR

Καλημερα!!
παρατηρησα το θεμα βελτιωσεις κ προσεξα πως υπαρχουν κ οι e-tuners μεσα.. λοιπον...ειμαι κατοχος ενος golf v tsi 140HP με κωδικο κινητηρα BWY μοντελο 07.
αφου το αμαξι εκανε τα πρωτα 20.000 χλμ αρχισα κ εγω σαν παιδακι να το σκαλιζω..εκανα λοιπον το λαθος να απευθυνθω στο εν λογω διδυμο προγραμματιστων..το αμαξι πηγαινε πραγματικα παρα πολυ καλα κ ολοι λεγαμε πως πετυχε...φοραγε custom εισαγωγη μανιταρι 63.5 απο καταλυτη κ πισω κ το προγραμμα μονο.με αυτα καταφερε να δειξει το απιαστο νουμερο 241 αλογα κ 30.5 κιλα ροπη.
στην κθριολεξια γαζωνε!ηρθε λοιπον η ωρα να μπει κ η αντλια...κ μπηκε ετσι πηρε κ αλλο λιγο τα πανω του.το διδυμο υποστηριζε πως τωρα μπορω να πηγαινω ταπα ακομα κ μεχρι το περιπτερο!πηρα κ συμπιεση κ ολα οκ!πριν 2 μηνες λοιπον κ καθως ειμαι στο δρομο κ το κοντερ δειχνει 250+ ...ΚΚΚΡΡΡΑΑΟΥΥΥΥ.....ανοιγουμε το μοτερ στο συνεργειο κ το 3ο πιστονι ειχε γινει σαν τυρι πανω στην τοστιερα..
αφαντο το διδυμο καμια ευθυνη κ λοιπα ...το αμαξι στεγνωνε απο καυσιμο απο την ωρα που εβαζα μπρος!!!!!!!αν φιλε λες οτι βελτιωνεις αυτοκινητα τοτε καντο στο δυναμομετρο μεχρι V MAX κ αν δε ξερεις τι φτιαχνεις μην διαβεβαιωνεις τους επιδοξους πελατες σου οταν τελικα τους πετυχα στο συνεργειο ακουσα οτι δικαιολογια μπορεις να φανταστεις αφου νομιζα εφταιγα εγω που εκλασα λιγο πριν σπασει!!!!!Α!
ΕΠΙΣΗΣ...ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ
ΜΗΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ !!!!
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΡΞΗ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ!!!!
ΥΓ η ζημια κοστισε 3300 ευρω

administrator

Last Edit: 2011/12/25 12:31 By .

Απ:E-TUNERS GOLF 5 1.4 TSI 140 BROKEN MOTOR 8 Years ago  
απο PSClub.gr

Scotty308(Σωτηρης) Φανατικό μέλος

308 1.6T Tuned by "Salex"

Ένταξη: 28 Νοέ 2008
Τόπος: Αθηνα

Δημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 15:09:42
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτο που προτινουν οι μηχανικοι της πεζω ειναι να αλλαχτει η αντλια λαδιου , μπας και εχουν μεινει τιποτα θραματα απο το πιστονι ,ρινισματα κλπ να αλλαχθουν προληπτικα και τα 4 πιστονια και οχι μονο του 4ταρτου κυλινδρου , καθως και καθαρισμα του καπακιου για τυχον υπολοιματα και εκει .
Το κοστος για ολα αυτα ανερχεται στα 2.500ε
Και ρωταω εγω ο δυστηχης θνητος ...Γιατι να αλαχτουν και τα 4 την στιγμη που οπτικα δεν φενεται να εχουν τιποτα τα υπολοιπα πιστονια
Δεν μπορει να δουνε οι μηχανικοι της πεζω αν χρειαζεται προληπτικα και το καπακι καθαρισμος ??? δεν φενεται με το ματι αυτο , αν πρεπει η οχι??
Αυριο θα παω απο εκει να πουμε και απο κοντα και να δω και την ζημια ..
Εγω λεω , την στιγμη που τα υπολοιπα ειναι καλα στο ματι να αλαχτει μονο το χαλασμενο πιστονι και να αλλαχτει και η αντλια λαδιου ..τα αλλα τα νομιζω υπερβολη , και δεν χρειαζονται για την περισταση .....
Απο την αλλη ομως , αν δεν καθαριστει προληπτικα το καπακι και εχουν μεινει υπολοιματα και δεν αλλαξω και τα αλλα πιστονια και μου δημιουργησει και παλι ζημια στους αλλους κυλινδρους τι γινεται??? αντε παλι απο την αρχη .. λυσε-δεσε πληρωνε???
Δεν ξερω τι να πω και τι να υποθεσω , τι πρεπει να αλλαξω και τι οχι, μπρος γκρεμος και πισω ρεμα ...και ολα αυτα τα δημιουργησε το προγραμμα???
[/size]
.
administrator

Last Edit: 2012/06/22 16:40 By .

Απ:E-TUNERS GOLF 5 1.4 TSI 140 BROKEN MOTOR 7 Years, 3 Months ago  
AΠΟ SCIROCCOCLUB ΦΥΣΙΚΑ
ΤΑ ΠΟΣΤ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ.
6/ΣΕΠΤ/2012
πιεση τουρμπο...
από themisSs13 » 29 Αύγ 2012, 21:48
καλησπερα! εχω ενα γκολφ μκ5 φιλτρο,προγραμμα,εξατμιση,αντλια,σκαστρα forge,wg forge,intercooles s3.ενω πριν περιπου ενα μηνα ολα δουλευαν τελεια (1.6 σταθερο-1.8 over) μετα απο ενα ταξιδι το αμαξι αρχισε να μην σηκωνει σωστη πιεση(κατευθειαν 1.5 αλλα τιποτα παραπανω).
σαν πρωτη σκεψη μου ηρθε η βενζινη...που ηταν απο ενα κ@λοπρατηριο στην επαρχια.εκανα υπομονη αδειασα το ντεπόζιτο και ξαναγεμισα 100αρα vpower racing.
τιποτα ομως.μιλησα με τον προγραμματιστη ο οποιος μου ειπε οτι σιγουρα το αμαξι απο καπου χανει πιεση.πηγα λοιπον σε μια αντιπροσωπια και ειδαμε: ν75 εβαλα καινουργια τιποτα,κοιταξαμε τα κολαρα τιποτα,ειδαμε σωληνακια παρασωλινακια τιποτα.
βαλαμε vag com και εβγαλε ενα σφαλμα overboost condition(το βγαζει συχνα σε οσους εχουν wg) και αλλο ενα που εβγαζε σφαλμα στην σκαστρα.βγαλαμε την σκαστρα και την γρασάραμε γτ οντως κολαγε.
(η forge το χρεαιζεται) κανω μια δοκιμη τιποτα.λεω καπου θα χανει κολαρο και δεν θα φαινεται.
παιρνω τα κολαρα της forge(btw οταν με βλεπουν στην forge λενε καλως τον χορηγό).
τα τοποθετω αλλα παλι δεν γινετε τιποτα.
περναει καμια βδομαδα γτ ολα ηταν κλειστα αντι να σηκωνει 1.5 που σηκωνε αρχιζει να μν σηκωνει ουτε 1.2.
τεσπα παω σε ενα μηχανικο γτ ο δικος μ δεν ειχε ανοιξει ακομα...και μου λεει:καλα δεν σου ειπε κανεις οτι ειναι τουρμπινα?ειναι ολοφανερο μου λεει...τρωω μια φρικη μιλαω με τον προγραμματιστη ο οποιος το ειδε σημερα.το κανει μια βολτα(χωρις να το λογκαρει τιποτα) και μου λεει:ειναι wg βαλε την μαμα.εβαλα την μαμα παλι τιποτα.
εχω τρελαθει αυριο παω στον μηχανικο που ασχολειται με το αμαξι αλλα δεν ειμαι κ πολυ αισιοδοξος.σε καποιον με ροκο εχει τυχει κατι παρομοιο με τα ιδια πραγματα μ εμενα αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε ποιον και τι εφταιγε.

υ.γ.1 στο ρελαντι κανει κατι περιεργα σκασιματα αλλα ειναι απο πολλαπλασιαστες.
υ.γ.2 ακουγεται παλι στο ρελαντι να μν εχει σωστη λειτουργια για καποιο λογο.
υ.γ.3 τωρα ετοιμαζομαι για service και θα αλλαξω λαδια(9000χλμ).φιλτρο λαδιου(9000χλμ),μπουζι(25000χλμ),πολλαπλασιαστες(μαμα 80000χλμ)
υ.γ.4 εκανα μια μακακια κ ακουμπησε το dp στην πολλαπλη περιμενω νεο.λετε να φταιει τιποτα στην εξατμιση?

E-tuners stage 2-APR intake-Theofilos exhaust-Autotech fuel pump-Intercooler S3-Forge FMDVRTSI-Forge WG
.
MASTEADMIN
masteradmin

Last Edit: 2012/09/06 14:22 By .

HAPPY-14 GIA KRI KRI / BLACK-14 ΓΙΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥ 5 Years, 10 Months ago  
HAPPY 2014
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΩΝ ΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΜΟΤΕΡ.
masteradmin

Last Edit: 2014/01/19 11:17 By .

SCIROCCO 1.4 POWER 270=240ps 5 Years, 10 Months ago  
ΑΘΗΝΑ 18-ΙΑΝ-2013
ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ
ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΠΑΝΤΟΥ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟ ΦΟΡΟΦΥΓΑ ΤΙΟΥΝΕΡΑ ΚΡΙΤΩΝΑ
η ΚΡΙ ΚΡΙ οπως τον λεει ο group a
η ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
η E-TUNERS ΟΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ.

.
[color=#FFFF00]
ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΜΟΤΕΡ ΟΠΩΣ
PEUGEOT 207 1.6 TURBO
OPEL CORSA OPC 1.6 TURBO
VW GOLF 1.4 TSI
VW SCIROCCO 1.4 TSI
VW GOLF 2.0 TFSI
VW SCIROCCO 2.0 TFSI
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΟΥ.

ΤΟΝ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ[b] ΤΑ ΤΟΥΛΑ[/b]/color]
.
ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΣΜΕΝΩ ΜΟΤΕΡ.
.
ΜΕΧΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΚΑΡΑ ΠΙΣΩ.
ΓΑΤΙ.?
ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΑ, ΓΙΓΑΝΤΙΑ, ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ, ΚΟΡΟΙΔΑ.

.

ΕΔΩ,ΤΟ ΤΕΛEΥΤΑΙΟ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ SCIROCCO 1.4 TSI -5PS
ΤΟΥ ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΣΠΑΣΤΗΡΑ,
TOY ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΦOΡOΦYΓA,
TOY ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΒΕΛΤΙΩΤΗ
ΤΟΥ ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΦΟΡΟΦΥΓΑ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ
TOY ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΥ
ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ,
ΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ
ΤΟΥ ΓΙΓΑΝΤΙΟΥ ΜΕ ΤΑ 3 LAPTOP !!!
ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΠΕΛΑΤΕΣ!@#$%^&
ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΡΩΝΟΥΝ.!

TOY KRITΩNA.!!!
.
REVO GATE
ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ, ΔHΛAΔH STIS ARXES IANOYΑRIOY 2014 ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ ΕΝΑΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟS ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΗΣ REVO/CARGATE . . Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ.
ΤΟΝ 4ο/2013 ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ REVO.
ΤΟΝ 5ο/2013 ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ REVO/CARGATE W. GATE.
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A.
ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ MILLTEK + DTM INDUCTION
ΚΑΙ Ο GROUP A,
ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ,
ΤΟΥ ΕΙΠΕ ""ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ""
ΕΤΣΙ Ο ΑΛΑΖΟΝ -ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΕ ΤΟ SCIROCCO, ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΣΤΗΝ REVO ΤΗΝ W. GATE.
.
ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο/2013 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ 8ο/2013 ΠΗΓΑΙΝΕ STH REVO
ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΤΟ W.GATE.
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚEΚΡΙΜΕΝΟ ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ,
ΜΠΛΕ, ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ,
ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ.
ΕΤΣΙ ΑΦΟΥ ΠΗΓΕ 20 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΟΡΕΣ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.!!!!ΣΤΗΝ REVO/CARGATE ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΟΥΝ,!!!!
ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΗ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΔΟΚΙΜΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΧΡΕΙΑΣΤΟ ΠΡΟΙΟΝ, ΤΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΠΛΕ, ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΖΗΤΗΣΗ
ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ,
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο τεχνικος διευθυντης, οπως λεει και η καρτα του που εχω μπροστα μου, εκτος και κατι εχει αλαξει, δεν εχω ενημερωθει καθολου, κυριος κουκουμελιδης
κυριοσ κωστασ κουκουμελιδης,
ΕΛΑ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,
ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ
ΠΟΥ ΤΑΧΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΜΟΝΟ ο κυριος κουκουμελιδης ξερει.
ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ''ΜΠΑΛΛΑ''
(ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ο ΠΕΛΛΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΑΣΤΕΙΛΕ ΑΚΟΜΑ)
EΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ Ο κυριος καραντασιος.????
ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΜΑΓΚΕΣ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΓΙΑ 20η ΦΟΡΑ Ο ΑΛΑΖΟΝ ΣΤΗΝ REVO/CARGATE ΚΑΙ ΠΑΛΙ
ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ
ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΗ
ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ
ΚΑΤΑ κυριου κωστα κουκουμελιδη ΔΗΛΩΣΗ.
ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΩΡΟ Ο κυριος καραντασιος.!!??
.
ΕΤΣΙ Ο ΑΛΑΖΟΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ GROUP A
ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A.
TO ΜΠΛΕ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΔΩΡΕΑΝ.
ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΩΡΟ Ο GROUP A
ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ κυριου καραντασιου, του κυριου δημητρη καραντασιου.!!@@##$$
ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΑΖΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ,
"" ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ,,,
Ο κ. καραντασιος ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟ ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ,!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A.
ΕΔΩ ΠΕΦΤΕΙ ΓΕΛΕΙΟ,
ΒΡΩΜΟΓΕΛΟ,

ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ
ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΣΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΒΑΖΑΝ.
ΛΕΩ ΕΓΩ Ο ΒΛΑΚΑΣ ( ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ)
1 ΠΡΑΓΜΜΑ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
Η W. GATE ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ,
ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,
ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ,
ΚΑΙ ΕΛΕΙΠΕ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ,
ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΛΕΤΗΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ,
ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.

.
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΩΣΤΑ
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ REVO/CARGATE ΦΥΣΙΚΑ.
ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΑΦΑΙΜΑΞΗΣ.
.
TON 9o-10ο/2013 EIXE BAΛEI STO MOTER TOY,
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ REVO,
ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΠΕΙΣΑΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΝ,
ΘΑ ΤΟΥ ΦΙΑΞΟΥΝ KAI ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ.
ΜΙΑ ΤΟΥΡΜΙΝΑ LOBA ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΗ 2,200. ΕΥΡΩ
ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ GROUP A. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔOYΛEIA ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΕ 550. ΕΥΡΩ.!!!

.
ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΩΣΕ 2200. ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΤΗΝ CARGATE/REVO ΣΤΗΝ Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ ΤΟΝ 9ο-10ο /2013.
ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΩ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΟΥΝ ΤΟ REVO
ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ
4 MΠΙΣΤΟΝΙΑ ΣΦΥΡΗΛΑΤΑ+4 ΜΠΙΕΛΕΣ
+ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ-ΚΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ
ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ REVO ΓIA TO ΠΡOΓΡAMMA,
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΕ ΟΛΑ.

.
ΑΓΟΡΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A. OΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ
ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ CARGATE/REVO
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο GROUP A. KAI EΓΩ
ΤΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ STH REVO
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,
ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΜΟΤΕR, ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ.(δεν εσπασε ακομα)
.
ΠΗΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A. ΚΑΙ
ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑ KAΛO ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.
ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑΝ
ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΩΣΕΙ Η ΦΛΑΝΤΖΑ.!!!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΥΡΙΣΚΑΝ ΠΟΤΕ, ΑΝ Ο GROUP A. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗΚΑΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ REVO?
ΠΟΛΥ ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ.
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ,
ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ,
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

.
ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΟΠΩS TOY EIΠAN OI EIΔIKOI, (ΠΟΙΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ.? ΤΗΣ REVO) ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΣΤΗΝ REVO ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΙΑΞΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ REVO.
ETSI ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ.! ! ! !
ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ REVO.
ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΠΕ.???

ΕΦΥΓΕ ΕΝΑΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ
ΠΟΤΕ ΠΙΑ REVO
ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.!!

.
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ
ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ.
IDOY.
ΣΤΗΝ REVO/CARGATE
ΠΟΙΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤEI ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ πχ ΤΗΝ W.GATE.?
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΖΕΙ.?
ΠΟΙΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΤΙΣ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ.?
ΠΟΙΟΣ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΟΜΑΤΟΥΧΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ.?
ΠΟΙΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΤΕΡ.?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΚΕΙ.?
ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ.?
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΑΡΑ.?
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ.?
ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΡΥΜΕΝΟΙ ΤΕΧΝΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ REVO KAI ΔEN TOYS EIΔA ΠOTE TOSA XRONIA ΠOY ΠHΓENA EKEI.?
ΠOIOI HTAN.?
ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ
ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ.+1/2
.
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ 5.000. ΕΥΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙ.?
ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΧΑΡΥΒΔΗ.
ΔΗΛΑΔΗ, , , ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ,,,,,ΣΤΗΝ ΧΑΡΥΒΔΗ

.
ΕΤΣΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ Ο ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ.
ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΤΟ SCIROCCO ΣΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΡΙΤΩΝΑ EIXE ΗΔΗ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ
1) DTM FOAM SUPER INDUCTION KIT
2) MILLTEK TURBO BACK EXHAUST
3) ΠΙΣΤΟΝΙΑ-ΜΠΙΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ

KAI ME AYTA ΠΡIN ΒΓAΛEI TO REVO ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΕΒΓΑΖΕ 235 PS ΚΑΙ ΠΡIN ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ SUPER DUPER
.
MOΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
Ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ
ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ
ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ/ΚΡΙ ΚΡΙ/ΚΡΙΤΩΝΑΣ/E-TUNERS
ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΧΑΜΕΝΟΣ ΜΕΣ ΤΑ 3 LAP TOP ΤΟΥ.!!!!!!!
(ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 3.
ΤΑ 3 LAPTOP ΤΟΥ ERIC.)
TOY ΕΙΠΕ ΛΟΙΠΟΝ,
ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ
ΠΡΕΠΕΙ
ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΒΑΛΒΙΔΩΝ.???

ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο GROUP A.
MHN KANEIS TIΠOTA, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ,

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ
ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ KANONIKA,
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΤΗΝ REVO.
ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΣKYΛO-ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ

Ο SCIROCCAKIAS ΑΛΑΖΟΝ OMΩS
Ο AΛAZΟN + ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ
ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΙ ΧΛΑΠΑΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ REVO AΠΟ ΤΟΝ 4ο/2013 εως 9ο/2013
ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ REVO ΞΑΝΑ 10ο/2013 εως 12ο/2013
(KAI ΓIA TO TI EΓINE ME THN REVO ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ ΤΗΣ REVO ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΝ ΑΛΑΖΟΝ ΠΕΛΑΤΗ)
ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΧΛΑΠΑΤΣΕΣ
ΝΕΕΣ ΧΛΑΠΑΤΣΕΣ το 2014.
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ GROUP A.
ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΤΑ ΑΥΓΑΤΟΥ
ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΜΕΛΕΤΑ.
ΟΜΕΛΕΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΑΕΙ.
.
ΚΡΙΤΩΝΑΣ GATE

ΠΗΓΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ GROUP A ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ,(ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΓΕΛΑΓΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ ΜΑΖΙ)
ΟΛΑ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.
.
ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ,
ΑΥΤΗ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΤΟΣ ΦΥΛΑΚΗΣ
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΠΑΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ.
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΤΟΣ ΦΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η

ΕΝΩΣΗ ΜΑΛΑΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΜΟΤΕΡ ΚΡΙΤΩΝΑ
ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΕΔΩ ΔΩΡΕΑΝ.
.
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ.
Ο ΚΡΙΤΩΝΑΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤA 3 ΤΟΥ (LAPTOP)
ΚΑΙ ΕΙΠΕ
ABRA KATABRA-KRISTOFER LEE, TSOY LEE
ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ SCIROCCO.
ΜΕΤΑ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟ DYNO ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ.
ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟ DYNO ΤΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ 270.PS
.
XAROYMENOS O ALAZON ΠOY TO SCIROCCO ΠΗΡΕ + 35 PS ΑΠΟ ΤΑ 235PS ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΥ
ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΑΠΑΤΕΩΝΑ ΤΟΥ ΚΡΙΤΩΝΑ,
ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ GROUP A ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΔΕΝ ΜΠΟΡEI ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 240ps
ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ 3 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ
ΚΑΙ Ο ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ
ΤΑ HISPEC 360 ΦΡΕΝΑ
ΓΙΑ ΤΟ ΑUDΙ Α4 DTM QUATTRO TOY,
ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΗ
ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
ΠΕΛΑΤΕΣ, ΑΣΗΜΑΚΗΣ+GROUP A ME TA 270.!!
MEXRH ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.
Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ 230 PS. -5PS ΑΠΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΤΕΣ
ΠHΓE ΛOIΠON KAI TO ΞANAMETΡHSE SE MAHA DYNO ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΦΩΤΗΝΕΛΗ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. 230.PS ΜΟΝΟΝ.
ΑΡΑ
Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΤΙΟΥΝΙΝΚ,
ΤΟ ΦΟΡΟΛΟΓΥΚΟ ΑΡΠΑΚΤΙΚΟ,
Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΤΡΙΛΑΠΤΟΠΑΚΙΑΣ ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ,
Ο ΑΤΕΛΙΩΤΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΦΟΡΟΦΥΓΑΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ,
Ο ΚΡΙΤΩΝΑΣ,
ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΤΟΥΛΑ,
ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΕΙΩΝ 5 ΑΛΟΓΑ.!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΚΡΙΤΩΝΑ
ΕΒΑΛΕΣ ΤΟΝ AΛAZON ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕ
ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΑΛΛΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ.?
ΓΙΑ -5 ΑΛΟΓΑ ΗΘΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ.

ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ.
ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΝEΧΕΙΑ
ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ
ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΒΛΑΚΑΣ .
.
ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ
( ΤΟ 1/2 ΜΙΣΟΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ)
ΤΩΡΑ
ΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΦΗΤΙΕΣ ΜΟΥ,
ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ Ε,
ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ αλλα ΒΛΑΚΑΣ.

.
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ, ΤΙ ΕΙΣΤΕ.?
.
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ
ΖΗΤΩ Ο ΤΡΑΧΑΝΑΣ
ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΡΙΤΩΝΑ.
ΖΗΤΩ ΚΑΙ Ο ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΚΡΙΤΩΝΑΣ.
ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩ
.

[b][color=#FFFF00]η κριτικη
της REVO
του ΚΡΙΤΩΝΑ
του GROUP A
και εμενα
ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ.[/color]/b]
.
το σιριαλ συνεχιζεται....................
πως το ξερω οτι θα εχουμε συνεχεια.
αφου δεν θα τον πλακωσει στις γρηγορες σφαλιαρες τον ερωτοκριτο ο αλαζον
θα προσπαθησει ο ερωτοκριτος να τον πεισει οτι θα του φτιαξει νεο προγραμμα,,,,περιμενω
.
ΕΓΩ γελαω........ παντα τελευταιος. αληθεια σας λεω.
.
ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ, ΛΟΓΓΟΙ, ΒΟΥΝΑ, ΡΑΧΟΥΛΕΣ.
(για οσους δεν ξερουν, ειναι ο χωρος του ζαλογγου)
masteradmin

Last Edit: 2014/01/20 15:30 By .

Απ:SCIROCCO 1.4 POWER 270=240ps 5 Years, 10 Months ago  
Απ:REVO / ΤΡΑΓΩΔΙΑ SCIROCCO 1.4 TSI 15 Λεπτά πριν Κarma: 1
ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-ΙΑΝ-2014 + ΩΡΑ 6+15 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΑΚΩΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑ
ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ DTM ΠΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΠΤΟΣΟΥΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ 1@brokenmotors.eu
τα κιτρινα ειναι το γραμμα σου οπως ηρθε
τα κοκκινα η απαντηση μου τωρα
ΙΔΟΥ
MSB
Στο αμαξι καραγκιοζη θα κανω οτι γουσταρω..
το βαζω φωτια και το καιωωωω....
δεν θα μου πεις εσυ....
τωρα με χρησιμοποιησες για να τα χωσεις στην revo kai στον Κριτωνα οκ..

ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ,,,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ 15.000 ευρω+
ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 1.4 scirocco
ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΑ 270ps
ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ EΝΑ SCIROCCO R. ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΕΤΑ 350ps
ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑΝ ΚΑI 7.000 ΕΥΡΩ.ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ.
ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ, ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΕ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ REVO
ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
KAI ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,,,
ΤΟ ΕΚΑΝΑ.
.

Απ:REVO / ΤΡΑΓΩΔΙΑ SCIROCCO 1.4 TSI 14 Ώρες, 41 Λεπτά πριν Κarma: 1
ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-ΙΑΝ-2014 + ΩΡΑ 6+15 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΑΚΩΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑ
ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ DTM ΠΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΠΤΟΣΟΥΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ
1@brokenmotors.eu
τα κιτρινα ειναι το γραμμα σου οπως ηρθε
τα κοκκινα η απαντηση μου τωρα
ΙΔΟΥ
LXXXXXXX AXXXXXXXX
Στο αμαξι καραγκιοζη θα κανω οτι γουσταρω..
το βαζω φωτια και το καιωωωω....
δεν θα μου πεις εσυ....
τωρα με χρησιμοποιησες για να τα χωσεις στην revo kai στον Κριτωνα οκ..

ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ,,,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ 15 + ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 1.4
ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΑ 270
ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ςΝΑ SCIROCCO R. ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΕΤΑ 350
ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑΝ ΚΑΟ 7.000 ΕΥΡΩ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΚΡΙΤΩΝΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ.
ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ, ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΕ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ
ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ REVO KAI ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,,,ΤΟ ΕΚΑΝΑ.
.
ΠΩΣ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ
ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΣΟΥ,
ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ
Η ΑΛΛΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ SCIROCCO ΣΟΥ
ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΦΑΡΔΙΑ ΠΛΑΤΙΑ ΕΒΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΒΛΑΚΩΔΕΣ ΑΥΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ
.
ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΤΗΝ REVO ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΕΒΡΙΖΕΣ
KΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΟΝ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ.

ΘΑ ΛΕΣ
ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΣΥΦΙΛΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ
ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ
ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΟΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟY

ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΟ.!!!!!!!!!!
.
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΗΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ.
ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ REVO,
ΟΛΕΣ
ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ
ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ
ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ, ΟΛΑ
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ.
ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΠΑΡΕΣ ΠΕΡΙ ΦΩΤΙΑΣ ΚΛΠ
ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ.
ΑΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.
ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ 1-0

.
δεν με πειραζει πραγματικα
αλλα το τι θα κανω στο αμαξι μου...οτι θελω....
τωρα αν εισαι αντρας με 3 laptoppppp
γραψε στο broken οτι
το αμαξι εκανε 3 duno...
ενα στον μαραβελια 272..
ενα στο maha του Φωτηνελι 240
και ενα στο maha του Τσακανικα 274..
γραψτω αν εχεις κοτσια...

.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ
ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ
ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ
ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ.
ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΤΟ 240ps (230ειναι) = 272ps = 274ps ΓΙΝΗ 1 ΝΟΥΜΕΡΟ.
ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΡΙΣΗ ΜΟΝΟ 5 ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΑΛΟΓΑ
ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ
ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΣΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ.
ΣΤΟΥ ΦΩΤΗΝΕΛΗ ΕΒΓΑΛΕΣ 230 ΟΧΙ 240
ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ
ΛXXXXXX ΒΑΡΙΕΜAI ΝΑ ΓΡΑΦΩ
ΕΛΕΟΣ
ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΕ
ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΤΙΘΕΜΑΙ, ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΕΘΙΜΑΙΝΟΣ ΗΔΗ.
ΑΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΔΩ 2-0

Τωρα εχεις μπερδεψει τα μπουτια σου με τα ελατηρια....κιρτινο ηθελα μπλε μου εβαλαν στο wg...το ελατηριο που πειρα απο Τασσο ητανε για την σκαστρα..οχι wg....Anyway δεν κραταω κακια εισαι χρονια στο χωρο σε σεβομαι οτι εχω στο αμαξι μου κατα 90% ειναι dtm,milltek ktlp..απλα να σου πω επειδη εχω auto polar που μετραει hp....βλεπω 257,263.268.....
.
ΤΩΡΑ ....................
ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΤΟΥ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ
ΣΚΕΨΟΥ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΟΥ
ΑΣΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ,
ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ.
ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΜΕΝΑ, ΔΕΞΟΥΤΟ
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,
ΜΟΝΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΟΓΟ.
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ
ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ
ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΣΕΣ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ
ΕΝΩ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΕΝΩ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ REVO.
ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ
ΕΞΑΛΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΛΑΖΟΝ.
ΑΡΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΓΩ.
ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ
2-1
ΕΧΑΣΑ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

ΥΓ
GENESIS YELLOW COILS ΠΑΡAΓΓEIΛΕΣ.?
SOY ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΨΕ Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΣΟΥ.?
.
ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΙΜΩΡΟΣ
ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΩΣΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΣΑΡΜΑΤΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΤΗΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ,
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ ΛXXXXXXX ΜΟΥ
ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΕΞΑΛΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ REVO ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
EXEIS ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ.
masteradmin

Last Edit: 2014/09/15 19:57 By .

Απ:E-TUNERS in broken motors.eu 2 Years ago  
administrator

Go to topPage: 1